Карлеуша слави роденден, „Версаче“ тортата гламурозна како славеничката (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиШоу биз

Карлеуша слави роденден, „Версаче“ тортата гламурозна како славеничката (ВИДЕО)

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша го прослави својот роденден на гламурозен начин.

На прославата на нејзиниот роденден беа присутни нејзините деца, сопругот Душко, тетката Даниела и други роднини и пријатели на пеачката.

Изненадувањето на вечерта беше нејзината роденденска торта, Јелена кога ја видела тортата буквално и застанал здивот.

Тортата била на 5 ката и целата била во знак на светскиот моден бренд „Версаче“.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close