Карлеуша се обидува да „влезе“ во стари фармерки: Ова е едно од најжешките изданија на пејачката! (ВИДЕО)

„Незгодниот понеделник“ може да се нарече видеото што поп-ѕвездата Јелена Карлеуша го објави утрово.

Имено, на видеото се гледа Јелена во бела долна облека како се обидува да влезе во стари фармерки, скокајќи и вртејќи се, но таа не успева да го „внесе“ задникот во фармерките.

Станува збор за фармерки „Луј Витон“.

„Моите винтиџ LV фармерки! Бев толку слаба!“, напиша Јелена.

Погледнете ја снимката која е едно од најжешките изданија на Карлеуша:

Прочитајте и...  ФОТО: Уна Чолиќ, Миа Бјелогрлиќ, Ела Дворник... Погледнете какви ќерки имаат познатите личности од Балканот

Поврзани вести

Никој не ја препозна Ријана: Го покри цело лице, но тетоважите ја издадоа!

Слободен Печат

Немате 500 евра во џеб, а носите брендирана облека: Марија Шерифовиќ без влакна на јазикот!

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Слободен Печат

ФОТО: Уна Чолиќ, Миа Бјелогрлиќ, Ела Дворник… Погледнете какви ќерки имаат познатите личности од Балканот

Слободен печат

ФОТО: Тамара Тодевска стави нова тетоважа, овојпат не е стих од химната…

Ирена Трајкова

ВИДЕО: Зошто се расплака Дуа Липа?

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian