Карлеуша откри што мисли Душко за нејзините провокативни фотки

Карлеуша за српските медиуми откри детали за бракот, но и за новиот имот што таа и сопругот Душко Тошиќ го купиле во белградската населба Дедиње.

„Уште не сум се вселила, куќата допрва треба да се реновира, ама не можам да одолеам да не сликам, зашто куќата е навистина преубава. Дворот е преубав и мислам дека тоа ќе биде рај за Атина и за Ника, заслужија да имаат детство во толку убав амбиент. Ќе имам конечно голема квадратура шкафови бидејќи во оваа куќа не можам ни да се свртам. Поточно сите простории станаа мој гардеробер. Душко нема каде да си ги стави работите. Ако се разведе од мене поради нешто, тогаш ќе биде поради тоа!“, рекла Карлеуша, a пренесува Стори.рс.

Карлеуша открила и што мисли нејзиниот сопруг за нејзините разголени фотографии кои неретко ги објавува на социјалните мрежи.

„Душко вели дека постојано се сликам гола и дека тоа веќе нема никаква смисла. Едноставно не сака. Постојано ме прашува до кога ќе се сликам така, а јас му велам дека не се оженил со домаќинка, туку со Јелена Карлеуша!“, вели пејачката.

View this post on Instagram

Karlita🧝🏻‍♀️ photo by @serifovic

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат