КАРЛЕУША НА ТУРБО ПОГОН: Плива со луксузно помагало! (ВИДЕО)

Јелена  Карлеуша одлучила на годишниот одмор да не работи баш ништо, па дури и да не плива. На социјалните мрежи се пофалила дека си набавила скутер за пливање и нуркање кој ја вози додека таа се шлапка во морето.

Ги изненадила следбениците со видеозапис на кој се гледа како веќе не треба да ги користи рацете за пливање, туку тоа за неа ја прави помагалото кое го држи за рачките и непречено ужива во морето.

Instargam

Справата чини околу 850 евра, пишува 24сата.хр.

Сепак, нејзините фанови толку не биле одушевени од справата колку од тоа што Јелена објавила фотографии на кои не е нашминкана.

„Ретко која јавна личност би се сликала и би се снимала без шминка и притоа да изгледа прекрасно. Секоја чест“, пишувале фановите на Јелена.

Прочитајте и...  Хрватски научник уверува: Паниката е потполно претерана, веќе имавме шест коронавируси

На Јадран во Опатија е со ќерките Атина и Ника, а друштво им прави Саша Поповиќ, директорот на Гранд продукција.

https://www.instagram.com/p/B1gTT3woeFp/

Прочитај повеќе

Вечерва „Баклава“ го промовира новиот албум: Гости ќе бидат Дарко Рундек и „Суперхикс“

Слободен печат

Хрватски научник пресмета колкави се шансите да починете од коронавирус

Слободен печат

Русковска се изнасмеа на „Златна Бубамара“- На менито на Сашко Коцев и аферата „Рекет“ (ФОТО)

Слободен печат

Вознемирувачко видео: Бритни Спирс си го скрши стапалото додека танцуваше

Слободен печат

Повеќе од 1.300 жалби за настапот на Шакира и Џеј Ло на Супербол: „Ова е порнографски и срамно!“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Mожат повеќе да ви наштетат отколку да ви бидат од корист: Не ги консумирајте овие намирници за појадок

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Хороскоп за 28 февруари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник…

Слободен печат

Ексклузивни фотографии од „Златна бубамара“ – Погледнете како е вечерва во „А1 Арената“ (ФОТО)

Слободен печат

Хајли Бибер не успеа да се избори со ветрот – Фановите видоа нешто повеќе!

Слободен печат

Сашко Коцев на Бубамара: Како да те Кики моја, како да те Фрики моја… (ФОТО)

Слободен печат

Лејди Гага најави нов сингл: Дали пејачката стравува од конкуренција од подземјето на Лондон?

Слободен печат

Манекенка од Полска ги тетовираше очите, а сега може да остане потполно слепа: Човекот кој ја тетовирал направил грешка (ФОТО)

Слободен печат