8 C
Скопје

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Пејачката Јелена Карлеуша објави ново видео на својот инстаграм-профил и предизвика лавина од коментари.

Јелена неодамна ја достигна својата фигура скоро до совршенство, па нема проблеми да се соблече и да ги покаже своите облини на целиот свет.

Карлеуша позира во минијатурно бикини пред својот луксузен дом. Таа позира покрај базенот, а погледнете ја провокативната снимка ТУКА.

Прочитајте и...  Купиле куќа од ерата на Прохибицијата: Во ѕидовите пронашле 66 скриени шишиња виски

Поврзани вести

Неда Украден не помислува да се пензионира: Едвај чека да помине пандемијата и пак да настапува

Слободен печат

Доколку од заразите не ви е преку глава, пристигнува нова серија за Бубонската чума

Слободен печат

ФОТО: Доктор откри трик кој спречува стаклата на очилата да ви се замаглуваат додека носите маска

Слободен печат

ФОТО| Топ 5 комбинации од Александра Шијакоска кои мора да ги имате во вашиот плакар!

Васко Спасовски

Купиле куќа од ерата на Прохибицијата: Во ѕидовите пронашле 66 скриени шишиња виски

Слободен Печат

Се роди бебе од 27 години стар ембрион: Две години е помладо од мајката!

Слободен печат

Остави Коментар