Карлеуша го вжешти Копаоник: Не ми треба доброволец, ние жените можеме и сами! (ФОТО)

Јелена Карлеуша во саботата настапила во хотелот „Гранд“ на Копаоник. За дружење со публиката одбра секси леопард комбинација и ја распламте атмосферата.

Со години наназад Јелена на својот настап има перформанс каде еден од мажите во публиката го изведува на сцена и со него на песната „Иде маца око тебе“ изведува сценски настап.

Она што синоќа се случило ги зачуди сите. Момчето по име Марко не исполнил еден од условите кои Јелена ги поставува. Не бил оженет, што е еден од условите на Карлеуша, ама имал девојка. Иако се обидувал да ја придобие Јелена објаснувајќи и дека е доброволец и дека неговата девојка се согласува тој да и биде „заморче“ на Јелена на бината, пејачката не му ја дала таа прилика, а потоа имала и објаснување зошто овој пат публиката не добила настап на каков што навикнала.

„Мене не ми треба доброволец. Кога малку подобро ќе размислам, ние девојките можеме и сами да го направиме тоа. Нели? Така е најдобро и најбрзо“, рекла Јелена и продолжила да пее.

https://www.instagram.com/p/B5zvphlh0sm/

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат