Карлеуша го вжешти Копаоник: Не ми треба доброволец, ние жените можеме и сами! (ФОТО) - Слободен печат

Карлеуша го вжешти Копаоник: Не ми треба доброволец, ние жените можеме и сами! (ФОТО)

Јелена Карлеуша во саботата настапила во хотелот „Гранд“ на Копаоник. За дружење со публиката одбра секси леопард комбинација и ја распламте атмосферата.

Со години наназад Јелена на својот настап има перформанс каде еден од мажите во публиката го изведува на сцена и со него на песната „Иде маца око тебе“ изведува сценски настап.

Она што синоќа се случило ги зачуди сите. Момчето по име Марко не исполнил еден од условите кои Јелена ги поставува. Не бил оженет, што е еден од условите на Карлеуша, ама имал девојка. Иако се обидувал да ја придобие Јелена објаснувајќи и дека е доброволец и дека неговата девојка се согласува тој да и биде „заморче“ на Јелена на бината, пејачката не му ја дала таа прилика, а потоа имала и објаснување зошто овој пат публиката не добила настап на каков што навикнала.

„Мене не ми треба доброволец. Кога малку подобро ќе размислам, ние девојките можеме и сами да го направиме тоа. Нели? Така е најдобро и најбрзо“, рекла Јелена и продолжила да пее.

https://www.instagram.com/p/B5zvphlh0sm/

Прочитај повеќе

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат

Емотивна песна на Тајзи: „Сине мој те чека многу пот и борба, многу ку*ви и дрога“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Славните дами кои воодушевиле со своите фустани на венчавките! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачката Милица Тодоровиќ откри дека имала секс со Петар пред да дојдат во емисија (ВИДЕО)

Слободен печат

Пакистанскиот Хулк бара жена, но мора да има барем 100 килограми! (ВИДЕО)

Слободен печат

Синот на Памела Андерсон ја даде првата изјава за свршувачката на мајка му со 22 години повозрасниот маж!

Слободен печат

Остави Коментар

two × three =

Прочитај повеќе

Роберт Де Ниро: Како тинејџер бил член на италијанска банда, а подоцна се прославила со улогите на мафијаш

Слободен печат

Проклетство, болест, несреќа: Пет култни филмови кои можеле да не бидат снимени! (ВИДЕО)

Слободен печат

Гледачите уверени дека водителката испуштила гасови – Не се обиде ни да го сокрие тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Почина легендарниот комичар Тери Џонс од „Монти Пајтон“

Слободен печат

СЕ ПОРОДИ СЕКА АЛЕКСИЌ: Пејачката му го даде името на синот по крстителот на Исус Христос! (ФОТО)

Слободен печат

По овој лик од серијата „Сексот и градот” сите лудувавме – Денес има 48 години и изгледа како милион долари! (ФОТО)

Слободен печат