Камион и автомобил завршија во канал кај Куманово (ФОТО) – Слободен печат
ВестиХроника

Камион и автомобил завршија во канал кај Куманово (ФОТО)

Возилата паднале во канал каде се одвивале градежни работи.

На излезот од Куманово, денеска се случила сообраќајна несреќа при што камион и возило од типот голф паднале во канал каде се одвивале градежни работи, јавува Алсат. Засега не се известува за повредени лица, туку само за причинета материјална штета.

Тв21

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Исто прочитајте

Close
Close