Камион гори на пат кај Велес (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиВи ПрепорачувамеМакедонија

Камион гори на пат кај Велес (ВИДЕО)

Црн, густ чад ги запира возачите.

Црн, густ чад ги запира возачите. На патот Велес-Лизово гори камион.

Очевидци за КУРИР велат дека горењето на камионот почнало од гумите.

Запалениот камион на патот, според информациите, ќе остане цела вечер.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close