Камерон Дијаз откри зошто се откажа од глумата: Сега има поинтересна занимација (ФОТО)

Американската глумица Камерон Дијаз пред шест години се повлече од светот на глумата, а во една прилика рече дека ако се врати, тоа ќе биде по нејзини правила.

Во последното интервју за странските медиуми таа призна дека глумата премногу не и недостасува, но иако претходно одлучила да се повлече, сега не оставила впечаток дека завршила со актерската кариера.

„Никогаш нема да кажам никогаш“, рече Камерон во последното интервју.

EPA/PAUL BUCK

„Не ми недостасува глумата. Мислам дека е во ред сега да си го реорганизирам животот и да одберам да се вратам во светот на глумата ако така одлучам“, додаде глумицата.

Кога одлучи да се повлече од светот на глумата, рече дека веќе не знае која е.

Прочитајте и...  Доста е, ми треба мир: Пејачката Анабела се повлекува од музиката и јавниот живот!

„Сфатив дека веќе не знам која сум, а тоа е ужасно чувство. Одлучив повторно да се запознаам и да си дојдам на себе“, порача Камерон пред неколку годнини.

EPA/JENS KALAENE

На почетокот на 2020 година Камерон ја изненади јавноста со објавата дека ја добила ќерката Редикс со нејзиниот сопруг, рокерот Бенџи Маден.

Со месеци се шпекулираше дека глумицата очекува принова, но сè помина во тајност бидејќи ни таа ни нејзиниот сопруг не сакале тоа ни да го потврдат ни да го демантираат сè до моментот кога на почетокот на јануари Камерон не објави дека стана мајка.

Неодамна со долгогодишната пријателка Кетрин Пауер започна бизнис – производство на органски вина без адитиви „Авалин“.

View this post on Instagram

Introducing @avaline! 🌟 It all started two years ago on a beautiful Los Angeles afternoon in the backyard with @katherinepower. We realized that we knew the contents of everything that went onto and into our bodies—why not wine? Our journey to answer that question led us to create @avaline, a range of clean wines. I’ve always believed that the key to wellness is balance. ⚖️ Creating a clean wine that is full of natural goodness and free from dozens of unwanted and undisclosed extras helps me find that balance when I’m enjoying a glass of wine. It’s wine at its purest, created for those who embrace the pleasure of a whole life and a relaxed approach to wellbeing. 🍷✨ Link in bio. Cheers to that! CD #avaline

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

Прочитај повеќе

Последните три цифри од вашиот телефонски број откриваат што ви недостасува во животот!

Слободен Печат

Нека уживаат вашите непца и ова попладне – Неодолив и брз десерт: Јаболки полнети со ореви

Слободен печат

Актерката Ема Стоун се венчаше во тајност, но очекува и принова! (ФОТО)

Слободен Печат

Покажа дека нема проблеми со килограмите: Манекенката Софија Милошевиќ е во топ форма и по породувањето!

Васко Спасоски

Љубов преку балкон во време на корона: Тие се Ромео и Јулија на 21 век

Слободен печат

Оваа сезона на Вага ќе биде поинаква: Еве што точно му носи на вашиот хороскопски знак

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Дац и Александар го претставија спотот за песната „Ѓавол да те земе“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Како во филм: Дилер на дрога осуден на смрт, ископал тунел од ќелијата и побегнал

Слободен печат

За среќен почеток на есента: 3 рецепти што морате да ги пробате во новата сезона

Слободен печат

Јелена Розга никогаш не настапува без овој детаљ на себе: Нема шанса да сте го забележале

Васко Спасоски

Следната година Том Круз ќе патува во вселената за да сними филм!

Васко Спасоски

Интервју со Александар Ношпал, костимограф и моден дизајнер: Балетскиот костим е врв во креирањето облека 

Јасмина Кантарџиева Димков