КАМЕРИТЕ ФАТИЈА СТРАШЕН МОМЕНТ, стара жена и прави магија на невестата за време на моминска вечер (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиПланета

КАМЕРИТЕ ФАТИЈА СТРАШЕН МОМЕНТ, стара жена и прави магија на невестата за време на моминска вечер (ВИДЕО)

Додека невестата се приближува до старата жена, таа и прави нешто над главата, што според корисниците на Твитер е магија.

Видео од моминска вечер објавено на Твитер ги зачуди сите корисници. Видеото, кое беше објавено вчера, го покажува моментот кога една постара жена се чини дека и прави магија на невестата за време на моминска вечер додека таа играла оро, пишува Газета Експрес.

Додека невестата се приближува до старата жена, таа и прави нешто над главата, што според корисниците на Твитер е магија.

Видеото беше објавено на Твитер со натписот “It’s called sehire” и има повеќе од 30 илјади прегледи.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close