Калиопи „фатена“ со непознат маж на концертот на Жељко Самарџиќ во Белград? (ФОТО)

Нашата поп-дива Калиопи Букле вчеравечер како што е редот, го испочитува својот српски колега Жељко Самарџиќ кој одржа спектакуларен концерт во салата „Сава Центар“ во Белград.

За разлика од претходно каде Калиопи на јавни случувања секогаш се појавува со својата менаџерка Лорета, овој пат не беше случај.

Нашата позната пејачка на концертот уживала во друштво на непознат маж.

Фото: Принтскрин

Меѓутоа, човекот кој на фотографијата е седнат до нашата Калиопи, всушност е еден од најпознатите текстописци и композитори во Србија.

Станува збор за Драган Брајовиќ – Браја, чие име стои потпишано на многу познати хитови.

Прочитајте и...  Сите нечистотии од фугите исчезнуваат - Мешавина која гарантира совршено чисти керамички плочки

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар