Како во сцена од „Титаник“: Бритни ужива на јахтата – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Како во сцена од „Титаник“: Бритни ужива на јахтата

Освен што скокале во морето, тие ја реконструирале и познатата сцена од филмот „Титаник“.

Бритни се одмора од музиката и се грижи за своето ментално здравје. Откако излезе од психијатриската установа, момчето ѝ дава голема поддршка и поминува време со неа.

Profimedia

Фотографите ја снимиле 37-годишната Бритни како во жолто бикини ужива со момчето Сам Асгари (25) на јахта во Мајами.

Profimedia

Освен што скокале во морето, тие ја реконструирале и познатата сцена од филмот „Титаник“.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close