-8 C
Скопје

Како во ледено кралство: Погледнете како Џенифер Лопез го украси својот дом

Џенифер Лопез и покрај бројните ангажмани се подготвува и за новогодишните и божиќните празници. Латино дивата на Инстаграм покажа како го украсила својот дом.

Instagram
Instagram

Бела елка, со бели лампиони, многу светулки и украси меѓу кои доминира белата боја. Фановите беа воодушевени, во домот на Џеј Ло сѐ изгледа како да е прекриено со снежна прекривка, како ледено кралство.

Џенифер со оваа фотографија го честиташе Денот на благодарноста од нејзиниот дом, упатувајќи најубави желби до сите нејзини фанови и пријатели.

Прочитајте и...  Најдобрите акциски филмови за 2020 година: „Тенет“ не смеете да го пропуштите

Поврзани вести

Хороскопски знаци кои се вистински мајстори за флерт

Слободен печат

Нова теорија на смртта на „кралот на рокенролот“: Елвис Присли не умрел од предозирање со дрога, го убила повреда стара 10 години

Слободен печат

Го прашале Френк Синатра како да постапите со луѓето кои ќе ве повредат: Неговиот одговор е најдоброто нешто што ќе го слушнете!

Слободен печат

Лиам Нисон се откажува од акционите филмови

Слободен печат

Синот на славниот супермодел Стефани Сејмур почина на 24 години

Слободен Печат

ВИДЕО | На 15 години имал мустаќи: Двејн Џонсон го претстави тизер трејлерот од автобиографската комедија „Young Rock“

Слободен печат

Остави Коментар