Како полицијата на Република Српска апси дилери на дрога? (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиРегион

Како полицијата на Република Српска апси дилери на дрога? (ВИДЕО)

Припадниците на МВР на Република Српска во Бања Лука ја спроведоа акцијата под кодно име „Уникат“ во која пронајдоа две современи лаборатории за производство на дрога.

Оваа акција е снимена и поставена на Ју Тјуб, погледнете како излгедал упадот и апсењето на дилерите.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close