Како на Шерон Стоун (61) и успева да изгледа 30 години помладо? (ФОТО) - Слободен печат

Како на Шерон Стоун (61) и успева да изгледа 30 години помладо? (ФОТО)

Според овие фотографии никој не би рекол дека актерката полека зачекори во седмата деценија од животот.

Легендарната актерка Шерон Стоун беше гостин и говорник на прославата по повод 100-годишнината на Здружението за здравје на мозокот на жените одржана во Лос Анџелес.

Славната 61-годишна актерка изгледаше сензационално во бел комбинизон кој одлично и одговараше на нејзината витка фигура.

профимедиа

Многумина се сложија дека нејзиното тело и нејзиниот лик не одговараат со нејзините години, тврдејки дека таа изгледа дури 30 години помладо.

Една од пофалбите гласеше, „Не на слика, дојдете да ја видите оваа жена-бомба во живо, тогаш ќе се уверите дека е помлада за 30 години“.

Прочитај повеќе

Светски чуда кои ги привлекуваат туристите, а ги збунуваат научниците (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Откриено што работи Меган Маркл во Канада, а еве како се нарекува себеси (ФОТО)

Слободен печат

На нејзиното лице се гледа само болка: Селма Блер (47) сè потешко ја поднесува подлата болест (ФОТО)

Слободен печат

Грк кој спиел со над 4.000 жени предупредува: Тоа нема да ве исполни!

Слободен печат

Принцот Вилијам загрижен за Кејт Мидлтон: Драстично пропаѓа, секој ден е се послаба! (ФОТО)

Слободен печат

Авторката на музиката за „Џокер“ прва жена кандидат за Оскар! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

three × 5 =

Прочитај повеќе

Домашни солени стапчиња: Подобри од било кој пекарски производ! (РЕЦЕПТ+ВИДЕО)

Слободен печат

Три правила кои ќе ви помогнат полесно да се изборите со грипот

Слободен печат

Кога потполно созреваат мажите?

Слободен печат

Оваа недела ќе биде вистински пекол за три хороскопски знаци! Ги очекува голема промена!

Слободен печат

Откако ја променила стратегијата, заработува дупло повеќе од Јутјуб: Сега го откри трикот за тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Јелена Карлеуша никогаш не облекла пократко од ова! (ФОТО)

Слободен печат