Како да има 20 години: Ова се најжешките фотки на водителката Берта Додевска (ФОТО)

Доказ дека годините може да бидат само бројка e познатата водителка Берта Додевска. Таа и во петтата деценија од својот живот може без никаков проблем да објавува фотографии на кои позира во бикини.

Нејзиниот профил на Инстаграм е вистински празник за очи. Покрај тоа што може да видите фотографии од најразлични краеви на светот, ќе имате можност да ја видите Берта и во најразлични модели на бикини.

Кога велат дека жените се како виното, колку повозрасни, толку позгодни, очигледно мислат на атрактивната водителка…

Ова се најжешките фотки на Берта:

 

View this post on Instagram

 

Well, WHO’S the Queen of the #IonianIslands and the region❓🔱🌊👑

A post shared by Berta Dodevska (@berta.dodevska) on

 

View this post on Instagram

 

🌟 #KeepCalmAndStayGroovy ✌️😀 #NoFilters

A post shared by Berta Dodevska (@berta.dodevska) on

 

View this post on Instagram

 

#VOLOS part 3 #Pelion #MylopotamosBeach #Tsagarada #NoFilters sabota 10:40 #Nezadolzitelno #SomethingInformal #TelmaTV

A post shared by Berta Dodevska (@berta.dodevska) on

 

View this post on Instagram

 

From the cycle ~ Bulgarian Medical Thermal SPA Centers, #SomethingInformal ~ COMING SOON ! 💙#Nezadolzitelno

A post shared by Berta Dodevska (@berta.dodevska) on

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат