Кајмакоски во Будва: Уловен со ЕДНА ПОЗНАТА СРПСКА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Неодамна Даниел Кајмакоски се разведе од сопругата, но не му требаше уште долго за да биде забележан во друштво на една позната српска пејачка.

Тој и Милица Павловиќ имале настап во Будва, но и многу се дружеле, а докази за меѓусебната дружба објавувале на социјалните мрежи, особено на Инстаграм.

даниел кајмакоски милица
Принтскрин
Прочитајте и...  Меган и Хари со заработката ги надминаа Кејт и Вилијам!

Прочитај повеќе

Поради овие намирници имате висок притисок, воспаленија и срцеви заболувања! (ФОТО)

Слободен печат

Кариера, љубов и здравје: Дневен хороскоп за 22 февруари!

Слободен печат

Пејџ Хатавеј е фитнес дива од која има што да се научи! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатната заработка на брендот на Карл Лагерфелд по неговата смрт!

Слободен печат

Хороскопски знаци кои најлесно паѓаат во искушение да стапат во љубовна врска со колега

Слободен печат

Кети Пери се онесвести на сред емисија! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

оне + 18 =

Прочитај повеќе

Наоми Кембл доминираше во трендот кој ќе го освои летото!

Слободен печат

За секоја пофалба: Вака изгледа Деми Мур на 57 години без шминка! (ФОТО)

Слободен печат

Меган и Хари со заработката ги надминаа Кејт и Вилијам!

Слободен печат

Прекрасната ќерка на „Вујо Мајсторе“ (ФОТО)

Слободен печат

Џенифер Лопез прошета во секси чизми преку колена, а кога ќе ја видите сликата ќе ви стане јасно зошто сите погледи се вперени кон неа (ФОТО)

Слободен печат

Деми Ловато за предозирањето: Живеев во лага дека сум среќна (ВИДЕО)

Слободен печат