Кајли Џенер откри какви костими за капење ќе се носат ова лето! (ФОТО)

Иако не делат уште два месеци од летото, во некои делови од светот веќе е доволно топло за сончање и капење.

Вистински пример за тоа е Калифониија, во која живее и инфлуенсерката Кајли Џенер, која карантинот го минува уживајќи во својата раскошна вила.

Токму од својот дом Кајли Џенер објави фотографија на која позира во лежалка покрај базен, покажувајќи го својот нов костим за капење.

Фото: Принтскрин

Станува збор за модел на бикини кое ги истакнува нејзините облини, а кое и натаму е доста популарно, што значи дека и оваа година повторно ќе го гледаме овој модел во продажба.

Прочитајте и...  Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Првиот ангажман на Меган Маркл во САД: Мотивациски говор за дамите

Слободен печат

Науката одлучи! Принцезата Дајана е најубавата благородничка на сите времиња

Слободен печат

Соопштени резултатите од обдукцијата на Наја Ривера, која настрада на 33 години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Топ книги од македонските писателки Бужаровска, Димковска и Пармаковска

Александар Маџаровски

Ели Гулдинг се враќа на сцената: Отворено за психичкото здравје и вознемиреноста

Слободен печат

2000 милиграми витамин Ц дневно за заболените од ковид-19

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Слободен печат

Четири показатели дека имате вишок отрови во организмот

Слободен печат

Дневен хороскоп за 15 јули: Сензуалност ќе биде она што ќе ви го одбележи денов

Слободен печат

Виц на денот: Професори

Слободен печат

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат