КАЈЛИ ЏЕНЕР објави нови фотки, па се најде на ѕидот на срамот (ФОТО) - Слободен печат

КАЈЛИ ЏЕНЕР објави нови фотки, па се најде на ѕидот на срамот (ФОТО)

Никој не би помислил дека на некоја од сестрите Кардашијан-Џенер може да ѝ се случи бизарен пропуст, но и тоа е возможно…

На фотографиите на кои таа позира со својата нова пријателка Анастасија Караниколау, следбениците забележаа дека се направени невешти корекции во фотошоп, односно стеснување на струкот и нагласување на колковите.

Следбениците не само што беа зачудени, туку и не ги поштедија девојките од срамни коментари во кои им даваат до знаење дека фотошопот е и повеќе од видлив на двете фотографии. Особено се потсмеваат дека и Кајли и Анастасија имаат иста форма на телото, нешто што не е возможно без интервенции.

Принтскрин/Инстаграм

Прочитај повеќе

Минијатурно бикини, алкохол и жешки пози: Меган Маркл каква што не сте ја виделе досега! (ФОТО)

Слободен печат

Британската ријалити ѕвезда го смени личниот опис со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан ги шокираше фановите со големината на својата бања! (ФОТО)

Слободен печат

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Слободен печат

Мексиканската Барбика ја засени познатата водителка за временска прогноза! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

11 + sixteen =

Прочитај повеќе

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Слободен печат

Анџелина Џоли ќе стане мајка по седми пат!

Слободен печат

Бети Вајт откри како да доживеете стотка

Слободен печат

Мрачната страна на авторот на „Алиса во земјата на чудата“: Родителите ги тргале своите деца од него!

Слободен печат

Тука можете да дознаете дали кучето умира во некој филм

Слободен печат

Дали машките бебиња навистина плачат со пониски тонови, а женските со повисоки?

Слободен печат