КАЈЛИ ЏЕНЕР објави нови фотки, па се најде на ѕидот на срамот (ФОТО)

Никој не би помислил дека на некоја од сестрите Кардашијан-Џенер може да ѝ се случи бизарен пропуст, но и тоа е возможно…

На фотографиите на кои таа позира со својата нова пријателка Анастасија Караниколау, следбениците забележаа дека се направени невешти корекции во фотошоп, односно стеснување на струкот и нагласување на колковите.

Следбениците не само што беа зачудени, туку и не ги поштедија девојките од срамни коментари во кои им даваат до знаење дека фотошопот е и повеќе од видлив на двете фотографии. Особено се потсмеваат дека и Кајли и Анастасија имаат иста форма на телото, нешто што не е возможно без интервенции.

Принтскрин/Инстаграм
Прочитајте и...  Русинки запалија викендичка поради лајкови на Инстаграм: Сакале само да се пофалат на социјалните мрежи

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат