3 C
Скопје

Кајакари слушнале звук, мислеле дека е експлозија, тоа што ги дочекало ги ИЗБЕЗУМИ!

Прочитајте и...  Дневен хороскоп за 1 декември: Денес сѐ ќе биде во знакот на вашата љубов

Поврзани вести

Разговор со Викторија Варадинова, кик-боксерка: Ги предизвикувам кик-боксерките од целиот свет!

Ј.К.Д

ВИДЕО: Џон Траволта им се заблагодари на оние што го поддржаа во најтешките моменти: Прв празник без мојата Кели

Слободен печат

Детален месечен хороскоп за декември за Рак, Лав и Девица: Ве очекува романтична врска со личност која ја познавате подолго време

Слободен печат

ВИДЕО: Дуетот на Лејди Гага и Аријана Гранде прогласен за песна на годината

Слободен печат

Вкусови што се памтат: Посна македонска кујна – Бомбици од 4 состојки без печење (РЕЦЕПТ)

Милена Ризовска

Кинески научници пронашле фосил стар 500 милиони години

Слободен печат

Остави Коментар