Кај Ријана најсекси „Црн петок“: Ги разграбале хулахопките од 35 евра! (ФОТО)

Грозницата за „Црн петок“ го затресе цел свет, а приликата ја искористи и Ријана која има сопствена линија на долна облека, „Savage x Fenty“. Пејачката на Инстаграм објави фотографија на која позира во секси долна облека, која сама ја дизајнирала. Нејзините обожаватели се согласиле дека таа е најдобра реклама за својата колекција.

Ријана за „Црн петок“ нуди 65% попуст, а хулахопките во кои позира рекордно се распродале по цена од 35 евра.

Пред два дена Ријана не пропушти да го погледне натпреварот од Лигата на шампионите меѓу Јувентус у Атлетико Мадрид во Торино. Тогаш се појави во спортски аутфит без шминка, а позираше со посебно изработениот дрес на Јувентус, со нејзиниот прекар РиРи.

View this post on Instagram

R I R I 💕

A post shared by F E N T Y (@ririgalbadd) on

View this post on Instagram

A post shared by F E N T Y (@ririgalbadd) on

Прочитајте и...  Меколи Калкин доби голема улога, еве каде ќе го гледаме (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Бруна Лима е модел кој со своите фотографии поставува стандарди во фитнес индустријата! (ФОТО)

Слободен печат

Откако се превори во Кен, сега сака да биде жена (ФОТО)

Слободен печат

Вистинско мало царство за наследниците: Сека Алексиќ ја покажа детската соба која изгледа магично! (ВИДЕО)

Слободен печат

Овие познати личности се „ќариле“ на социјалните мрежи! (ФОТО)

Слободен печат

Вера Јанковиќ: Забот на времето не ми може ама баш ништо!  

Слободен печат

Влезе во шестата деценија, треба да се смири: Фановите на Моника Белучи со поделено мислење за нејзиниот провокативен стајлинг (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Бруна Лима е модел кој со своите фототрафии поставува стандарди во фитнес индустријата! (ФОТО)

Слободен печат

Откако се превори во Кен, сега сака да биде жена (ФОТО)

Слободен печат

Вистинско мало царство за наследниците: Сека Алексиќ ја покажа детската соба која изгледа магично! (ВИДЕО)

Слободен печат

Овие познати личности се „ќариле“ на социјалните мрежи! (ФОТО)

Слободен печат

Вера Јанковиќ: Забот на времето не ми може ама баш ништо!  

Слободен печат

Влезе во шестата деценија, треба да се смири: Фановите на Моника Белучи со поделено мислење за нејзиниот провокативен стајлинг (ФОТО)

Слободен печат