Скарлет Јохансон е бремена: Сопругот ја сподели среќната вест со јавноста

epa-efe
Фото: EPA-EFE

Актерката Скарлет Јохансон и нејзиниот сопруг Колин Џост чекаат принова, пренесува „Пејџ Сикс“. Информацијата дека актерката е бремена ја сподели со јавноста нејзиниот сопруг Колин, кој на неговата изведба ја откри убавата вест. Од возбуда, не можеше да ја зачува оваа информација, па јавно ја откри.

Пред неколку месеци се шпекулираше дека Скарлет е бремена, за што таа не коментираше, но сега Колин официјално го потврди тоа на еден од неговите стенд-ап настапи.


„Ќе имаме бебе и тоа е неверојатно“, возбудено изјави Колин…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.

Извор: Еспресо.мк.

Видео на денот