Јелена се пофали: Вака ужива семејството Ѓоковиќ (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоОстанатoСпортШоу биз

Јелена се пофали: Вака ужива семејството Ѓоковиќ (ФОТО)

Семејството Ѓоковиќ на прошетка низ Лондон.

Два дена откако во завршницата на Мастерсот во Лондон го покажа своето досега невидено лице, па поради тоа беше и исвиркан од трибините во текот на загубениот меч, Новак Ѓоковиќ зема неколку слободни денови со семејството, а како своите слободните денови ги поминува семејството Ѓоковиќ покажа неговата сопруга Јелена на Инстаграм.

Целосно смирен, добро расположен, српскиот тенисер уживаше во прошетките во еден од парковите на британската метропола, со сопругата и двете деца.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close