Јелена Карлеуша од Турција ни испраќа жешка фотографија – позира топлес! (ФОТО)

Една од најпознатите пејачки на Балканот, контроверзната Јелена Карлеуша веќе неколку дена ужива на песочните плажи во Турција, од каде секојдневно ни испраќа провокативни фотографии.

Досега ја видовме во неколку различни изданија на бикини, но таа овојпат направи чекор понатаму и го соблече горниот дел од бикинито.

Се разбира, ништо не се гледа, бидејќи Карлеуша речиси секогаш остава на имагинацијата на своите машки обожаватели.

Ј.К. позира во базен, а пак со рацете ги крие нејзините бујни гради… За да ја видите фотката, кликнете ТУКА.

Прочитајте и...  Експлозијата во Бејрут ги потресе Амал и Џорџ Клуни: Ќе донираат 100.000 долари

Прочитај повеќе

Моника Белучи на одмор во Грција: Прошета во фустан кој ова лето нема конкуренција (ФОТО)

Слободен печат

Најпознатата мачка од Истанбул: Гил 16 години живее во Аја Софија

Слободен печат

Пристигнуваат предупредувања дека вакцината против коронавирусот може да не биде ефикасна кај оваа група луѓе

Слободен печат

Климатски промени: Поради зголемување на температурата, целиот Балкан ќе стане ненаселива пустина

Слободен печат

Поранешната Мис на Југославија има 57 години и изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Првата дама на Македонија на отворањето на „Охридско лето“ во креација инспирирана од античкиот театар во Охрид

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Погледнете ја сликата: Што прво забележувате на неа?

Слободен печат

Луксузни јахти вредни милиони евра: Новак ја нарекол по мајка му, Јариќ својата ја избирал со Адријана Лима, а луксузна јахта има и Саша Поповиќ…

Слободен печат

Стил на неделата: Славица Христова, кустос советник етнолог во Музеј на Град Скопје

Ј.К.Д

Роби Вилијамс откри дека Камерон Дијаз е заслужна што се оженил: Не би рекла дека за вас дефинитивно е крај

Слободен печат

Асимптоматските пациенти се подеднакво заразни како и оние со симптоми!

Слободен печат

Едноставен рецепт и за најнеискусните: Рижото со печурки

Слободен печат