Јелена Карлеуша искрено: Би сакала да сум слаба како Северина! – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Јелена Карлеуша искрено: Би сакала да сум слаба како Северина!

Се каам што ставив силикони зашто веќе не се модерни, вели Јелена.

Во едно неодамнешно интервју Јелена Карлеуша зборуваше за својот изглед. Таа откри дека се кае што пред 20 години вгардила силикони.

„Мојата најголема животна грешка се големите гради. Се каам што ставив силикони зашто веќе не се модерни“, рече Јелена.

Пејачката откри и што смета дека е модерен изглед.

„Северина изгледа топ. Таа е една од ретките жени која знае трендот да го прилагоди на себеси. Често го гледам Инстаграмот на Северина и барам инспирација што би можела да облечам. Севе ослабе повеќе од што треба, ама тоа е сега во тренд. Блазе си и, и јас би сакала да сум толку слаба“,беше искрена Јелена.

Instargam

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close