Јелена Карлеуша ги објави најпровокативните фотки на Инстаграм досега! (ФОТО)

Популарната пејачка Јелена Карлеуша ги сруши буквално социјалните мрежи со низа фотографии во минијатурен костим, во кој никој освен неа не би имал храброст да прошета.

Станува збор за црна, плетена креација, која едвај ги сокрила интимните делови од телото на Карлеуша.

Јелена на себе позирала само со тој секси костим, а веруваме дека многумина фотките ги „зумирале“ на едно место, односно таму доле.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

BAM!🙉 In @deviantlavie

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Но, како да беа малку овие фотогафии, па пејачката неколку минути подоцна објави како изгледа креацијата и од позади…

И богами имаше што да се види…

Прочитајте и...  Моќта на овој навидум скромен корен наречен ѓумбир

Нејзиниот речиси гол задник, а на него со големи букви во боја пишува „Бам“.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

PEACE, LOVE & FUCK HATERS!🖕🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Поврзани вести

Никој не ја препозна Ријана: Го покри цело лице, но тетоважите ја издадоа!

Слободен Печат

Немате 500 евра во џеб, а носите брендирана облека: Марија Шерифовиќ без влакна на јазикот!

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Слободен Печат

ФОТО: Уна Чолиќ, Миа Бјелогрлиќ, Ела Дворник… Погледнете какви ќерки имаат познатите личности од Балканот

Слободен печат

ФОТО: Тамара Тодевска стави нова тетоважа, овојпат не е стих од химната…

Ирена Трајкова

ВИДЕО: Зошто се расплака Дуа Липа?

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian