Јавноста е шокирана, принцот Вилијам ги прекрши правилата: Ја бакна Рита Ора пред очите на сите! (ФОТО)

Принцот Вилијам синоќа присуствувал на добротворна вечера и се сретнал со пејачката Рита Ора, со која се поздравил со бакнеж.

Војводата од Кембриџ е познат по својата хуманитарна работа и борбата за образование на малите бездомници.

Profimedia

Друштво на добротворната вечера му правела роднината Беатрис, а Кејт очигледно останала дома.

Отсуството на војвотката го искористила пејачката Рита Ота, која разговарала со Вилијам и го бакнала во образот. Ни Вилијам не останал рамнодушен на пејачката.

Странските медиуми пренесуваат дека „озарен“ разговарал со неа и го прекршил правилото на поздравување, според кое не е дозволено бакнување или прегрнување со кралското семејство.

Profimedia
Прочитајте и...  Супер занимација за ова попладне - Од скршени плочки направете си штосни саксии за терасата или дворот (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Шарлиз Терон со хеланки во кои нозете ќе ви изгледаат подолги и потенки! (ФОТО)

Слободен Печат

Докторка сподели трик со кој подобро ќе ви стои маската! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Фитнес моделот кој го „полуде“ Инстаграм со своите брзи и ефикасни вежби: Како на брз начин да се спремите за летото (ВИДЕО)

Слободен Печат

Откриена нова кралска тајна: Принцот Чарлс пред Дајана бил во врска со нејзината родена сестра!

Слободен Печат

Проклетството на серијата која ја обожаваат милиони: „Glee“ ја следеја бројни скандали и трагедии, дури и обвинувања за педофилија!

Слободен Печат

„Таа мисли дека е бунтовничка на новото време“: Ќерката на Мадона мета на критики (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Петровиот принцип“: Зошто има многу неспособни луѓе на високите позиции?

Слободен Печат

Кој е мултимилионерот кој летува во Хрватска со еден куп девојки и се фали со неговиот разгален стил на живот?

Слободен печат

Поранешното момче се огласи по исчезнувањето на убавата актерка, на несреќниот настан реагираше на свој начин

Слободен печат

Детали од снимањето на „Пиратите од Карибите“: Зошто Џек Спароу има златни заби и кој актер ја одбил главната улога мислејќи дека филмот ќе биде промашување

Слободен печат

Стајлингот на Меланија Трамп е за чиста десетка: Во овој фустан секоја жена изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Ќе блескаат како нови: Совршен трик за чистење на прозорите со пена за бричење! (ВИДЕО)

Слободен печат