Ја следат преку 4 милиони луѓе, мажите „умираат“ за неа, а таа вели дека се поправила неколку килограми! (ФОТО)

Една од најуспешните модни блогерки на денешницата, Негин Мирсалехи ја следат повеќе од 4 милиони следбеници.

Таа со својот префинет вкус за мода на многумина служи како пример, а на телото и убавината и завидуваат многу.

Меѓутоа, неодамна популарната блогерка Негин сподели доста интересна фотографија на својот профил на Инстаграм.

Имено, Негин се пожалила дека за време на одморот накачила неколку килограми повеќе и кои прилично се гледаат на нејзиното тело.

Прочитајте и...  За Каролина Гочева допрва почнува лето: Пејачката отпатува на „непозната“ дестинација и објави фотографија во бикини! (ФОТО)

– Јас првиот дн на одмор (лево) и јас првиот ден по враќањето дома (десно). Добив плус килограми, а не вежбав ниту еднаш, јадев неверојатна храна и не се кајам воопшто. Сите ние сме луѓе и мораме да бидеме фини кон себе. Мислам дека е важно ова да го споделам. Ајде да бидеме подобри кон себе – напишала таа.

Прочитај повеќе

Виц на денот: Градежна фирма

Слободен печат

Крај на големата љубов: Шехерезада и Сулејман се пред развод, нема веќе страст! (ФОТО)

Васко Спасоски

Се породи ѕвездата на мјузиклот „Мама Миа!“: Актерката успешно ја сокри бременоста! (ФОТО)

Слободен Печат

Ријана позираше во проѕирен градник, па се искара со своја обожавателка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Овие луѓе со исти хороскопски знаци се неверојатно компатибилни и создадени еден за друг!

Слободен Печат

За Каролина Гочева допрва почнува лето: Пејачката отпатува на „непозната“ дестинација и објави фотографија во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Оливија Њутн откри зошто со Џон Траволта не играа во продолжението на „Брилијантин“!

Слободен Печат

Миленикот на жирикомисијата од „Ѕвездите на Гранд“, Гоце од Прилеп сними песна! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ова е најлошата работа која можете да ја чувате во вашиот паричник!

Слободен Печат

Од оперско пеење, до награда на „Макфест“: Интервју со Полина Тасева, новата ѕвезда на македонската музичка сцена! (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски

После ова видео повеќе ќе посветите внимание на миењето раце!

Слободен Печат

Уште една награда за убавина: Македонката Андријана од Кемер се враќа со титула „Мис Бикини“ (ФОТО)

Васко Спасоски