Ја изневери Клои Кардашијан двапати, а сега сака да се смират

Кошаркарот Тристан Топмпсон порано беше во врска со Клои Кардашијан, со која има и ќерка, но нивната љубовна романса е завршена откако двапати ја изневери.

Клои и Тристан првпат раскинаа кога Кардашијан беше бремена со нивната ќерка бидејќи кошаркарот ја изневерил. Таа му прости првиот пат, но не и кога го фатила во кревет со Џорди Вудс, некогашната најдобра пријателка на сестрата на Клои, Кајли Џенер.

Тој сепак не се откажува и сака да се смират.

Кошаркарот во последно време често ги коментира нејзините фотографии на социјалните мрежи, а сега отишол и чекор понапред и споделил фотографија од Клои Кардашијан од доделување на награди на своите профили.

„Честитки Клои, бидејќи две години по ред ја зема истата награда за најдобра ријалити ѕвезда. Плус, ме фасцинира твоето тело, феноменално е што ги инспирираш другите да изгледаат подобро“, напишал кошаркарот.

Прочитајте и...  Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа - Направете го сами!

Тој претходно ѝ пратил и голем букет цвеќе на домашната адреса, а само една недела порано ѝ оставил флертувачки коментар на Инстаграм.

Клои не му возвратила со никакви конкретни изјави или пораки.

Instagram

 

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат