1 C
Скопје

Излезе од психијатрија: Популарната ѕвезда никогаш не изгледала полошо

Бритни Спирс ја напушти психијатриската установа во која беше сместена уште од јануари оваа година.

Папараците снимија фотографии од Бритни како излегува од еден хотел во придружба на своето момче, кое од неа е помладо 12 години. Тој цело време ја штител од будното око на новинарите.

Но, како што може да се види од фотографиите, некогашната омилена тинејџерска ѕвезда, изгледа навистина лошо.

Според коментарите на социјалните мрежи, таа всушност никогаш не ни изгледала полошо, дури ни во времето на нервниот слом.

Фото Профимедиа

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар