Изгоре возило на „Порше Лизинг“ - Слободен печат
Хроника

Изгоре возило на „Порше Лизинг“

Во пожарот било зафатено и патничко возило „пежо партнер“, сопственост на „Ник Авто“.

На улицата „Ловќенска“ во Скопје ноќеска изгорело возило „сеат леон“, сопственост на „Порше Лизинг“.

Во пожарот било зафатено и патничко возило „пежо партнер“, сопственост на „Ник Авто“. Во 3.15 часот од екипа на Бригадата за противпожарна заштита пожарот бил целосно изгаснат.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close