Изгоре камион и полуприколка во Битола (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиХроника

Изгоре камион и полуприколка во Битола (ВИДЕО)

Во раните утрински часови во пожар од засега непознати причини изгоре камион и полуприколка во Битола на улица „Буковски мост“. Од СВР Битола за ТВ21 информираат дека настанал пожар на камион марка „Ивеко Стрилис“ и две полуприколки со битолски регистарски ознаки сопственост на фирма ДОО „Алики“. Додаваат дека е извршен увид.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close