Изгоре „фиат“ кај Радишани – Слободен печат
Хроника

Изгоре „фиат“ кај Радишани

Возило од скопската противпожарна единица немало можност навремено да интервенира, бидејќи пожарот за брзо време го пеплосал возилото.

На скопската обиколница на клучката за Радишани изгоре патничко возило „фиат“. Возило од скопската противпожарна единица немало можност навремено да интервенира, бидејќи пожарот за брзо време го пеплосал возилото. Засега не се знае дали има повредени.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close