Избрана најзгодната жена на планетата (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоЖенаМагазинШоу биз

Избрана најзгодната жена на планетата (ФОТО)

Еден од најпознатите машки списанија во светот, „Максим“, ја прогласи Оливија Кулпо за најзгодна жена на светот.

Оливија Кулпо, некогашната Мис универзум е најзгодната жена на планетата за 2019 година.

Instagram

Еден од најпознатите машки списанија во светот, „Максим“, ја прогласил Оливија за најзгодна жена на светот, која се нашла на првото место меѓу 100 убавици ширум светот.

Instagram
Instagram

„Отсекогаш ги гледав топ 100 на „Максим со обожавање… Има толку многу паметни и успешни жени кои ме инспирираа безброј пати и тоа оваа насловна ја прави толку значајна за мене. Сè уште не ми се верува дека е вистина.“, напишала 27-годишната Оливија на Инстаграм.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close