Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Италијанскиот плејбој и милионер кој постојано го привлекува вниманието со луксузниот живот и оргинални идеи, Џанлука Ваки (52), заедно со вереницата го открија полот на бебето кое го чекаат.

Снимката која ја објави на Инстаграм ги допре сите, особено женскиот дел од неговите следбеници, а за само неколку часа имаше повеќе од пет милиони прегледи.

Џанлука со својата 27 години помлада девојка, манекенката Шерон Фонсека, стоеа во двор додека над нив прелета хеликоптер кој испушти розов прав и со тоа на заљубениот пар им откри дека во прашање е девојче.

– Среќни сме да го поделиме полот на бебето кое го чекаме со вас – напишал милионерот.

За да биде уште повеќе романтично, покрај нив стоеше и куче, а кога сфатија дека е девојче, Шерон се распака. Покрај сето ова, во позадина се слуша и една романтична песна.

Прочитајте и...  Сѐ уште сте сами? Хороскопот ќе ви открие зошто!

– Те чекаме, наша мала принцезо. Те сакаат мама и тато – порачал на крајот Џанлука.

Погледнете го видеото:

 

View this post on Instagram

 

We’re happy to share with you our baby’s gender reveal ❤️ @sharfonseca #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Прочитај повеќе

Сѐ уште сте сами? Хороскопот ќе ви открие зошто!

Слободен печат

Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Сакаа Арчи да го одгледувам како сноб“ – Британците никогаш нема да и простат на Меган за тајното крстење на Арчи

Слободен печат

Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Премиера на четвртата сезона на серијата „Fargo“ оваа есен: Дали мафијашките семејства ќе успеат да воспостават примирје? (ВИДЕО)

Слободен печат

Наум Петрески улови крап голем скоро колку него! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Крајот на кралот на комедијата: Вака изгледале последните денови на Робин Вилијамс (ВИДЕО)

Слободен печат

Гитарата на Џими Хендрикс продадена на аукција за 216.000 долари

Слободен печат

Градник нема, а доле носи танга-гаќички: Манекенката се врати на позирањето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Со години ја криеја од јавноста – Ќерката на Моника Белучи „се заканува“ да биде поголема убавица и од мајка си! (ФОТО)

Слободен печат

Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како од отпад да направите супер корисни работи: 18 генијални идеи! (ВИДЕО)

Слободен печат