15 C
Скопје

Исчезната е 70-годишна жена од Скопје, семејството бара помош

Изгубена е 70-годишна жена од Скопје и нејзиното семејство моли за помош. Се вика Павлина, облечена е во бели патики, црни панталони и бело-крем јакна, а се изгубила покрај трим патеката во Кисела вода или на патеката покрај Тутунски комбинат од населбата Пролет до Аеродром

-Сите кои имаат информации за жената , да се јават на телефоните 071 517307 071 586773, молат од нејзиното семејство.

Поврзани вести

Демократите победија на изборите во Херцег Нови, партијата на Ѓукановиќ доби само 6 места

Слободен печат

ВИДЕО | Необично грабнување во Татарстан: Украле авион, се урнаа неколку минути по полетувањето и загинаа

Слободен печат

ВИДЕО: Шпанците излегоа на улиците за да го прослават укинувањето на карантинот – шест месеци беа заклучени

Слободен печат

Медиумски фонд, со пари од медицинскиот канабис!

Љубиша Николовски

ВИДЕО: Непоканет гостин му ја украде славата на министерот додека даваше изјава

Слободен печат

Индија мака мачи со пандемијата, регрутира поранешен воен медицински персонал

Слободен печат

Остави Коментар