Ирина Шајк со шлиц до колковите и „пуш-ап“ градник ќе ви го одземе здивот! (ФОТО) - Слободен печат

Ирина Шајк со шлиц до колковите и „пуш-ап“ градник ќе ви го одземе здивот! (ФОТО)

Една од најзгодните жени на светот, поранешната свршеничка на актерот Бредли Купер со кого има и ќерка, уште еднаш го украде вниманието со својата појава на едно шоу.

За манакенката Ирина Шајк дефинитивно може да кажеме дека е една од жените на кои навистина се добро им стои, а особено кога ќе се „скоцка“, е тогаш таа го одзема здивот.

Тоа го направи со својот последен аутфит во кој главниот збор го водеше припиениот фустан кој откри дека манекенката носи „пуш-ап“ градник.

Покрај истакнатото деколте, додатна доза на задоволство е шлицот кој речиси ѝ беше до колковите.

Како и вообичаено, Ирина не претерувала со модните додатоци, а од чевли таа избрала класични црни салонки со кои е невозможно да се згрепи.

Прочитај повеќе

Еминем изненади со нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Маж од Уганда мета на критики и потсмев: Се венчал со маж мислејќи дека е жена! (ФОТО)

Слободен печат

Вака се сака поранешната сопруга: Мустафа Сандал на Емина Јаховиќ за роденден и подарил часовник од ….. евра!

Слободен печат

Поради оваа ПРЕУБАВА девојка уште утре ќе започнете да учите ерменски песни (ВИДЕО)

Слободен печат

Канадски весник најави „топол“ пречек за кралскиот пар: Хари и Меган и зошто кралското семејство не може да живее во Канада

Слободен печат

Базен, секси бикини и поза од која „боли“ глава: Пејачката Теа Трајковска не се плаши од зимата! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

three × one =

Прочитај повеќе

Зошто Финска е идеална за живот: 11 работи што ги прават Финците најсреќен народ на светот!

Слободен печат

Актерката Нина Деан е бремена: Пресреќна сум, никогаш не ми било вака! (ФОТО)

Слободен печат

Направила вообичаена операција за подмладување, а потоа се тргнало наопаку: Позната водителка за малку ќе го загубела видот и јавно зборуваше за тоа

Слободен печат

Ниту дебелиот џемпер не успеа да ги сокрие накострешените гради на Џенифер Лопез (ФОТО)

Слободен печат

Што е јапонски маникир и зошто морате да го пробате?

Слободен печат

Момчињата бегаат од неа поради џиновските веѓи, а девојките ја исмејуваат: Погледнете ја како изгледа! (ФОТО)

Слободен печат