Ирина Шајк се соблече во минијатурни бикини и покажа тело како од бајките! (ФОТО)

Прекрасната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови кога објави селфи во огледало.

Иако нејзиното лице не е прикажано, следачите се навикнати да ја гледаат Ирина во топ изданија. Моделот го покажа своето совршено тело во минијатурен портокалов бикини. Во прв план на фотографијата има бар полн пијалоци, но затоа на втор поглед доминира нејзината совршена силуета.

View this post on Instagram

On da rocks….

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

За само еден ден доби околу 400 илјади лајкови, а следеа и бројни комплименти во коментарите.

„Wow“, „Каква убавина“, „Немаш мани“, „Прекрасно тело“, „Ирина, кралице!“, беа само дел од коментарите.

Прочитајте и...  Уште една награда за убавина: Македонката Андријана од Кемер се враќа со титула „Мис Бикини“ (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат