Ирина Шајк одговори на гласините за бременоста: Тесниот црвен фустан мамеше погледи на секој чекор! (ФОТО)

Медиумите деновиве беа преплавени со вести за тоа дека манекенката Ирина Шајк можеби е бремена. Прекрасната Русинка веќе со денови носи широка гардероба, а на сликите често го покрива стомакот со рацете, што беше една од причините за да започнат гласините.

Profimedia

Како што се се погласни озборувањата, изгледа дека убавата манекенка реши конечно да стави крај на истите! Ирина се појави во многу краток и тесен црвен фустан, кој ја истакнува нејзината совршена фигура.

Профимедиа

И покрај тоа што на повеќето фотографии навистина го покрива стомакот, не би се рекло дека е бремена. Сепак, времето ќе покаже.

Прочитајте и...  Сакаше да поразговара со принцот Чарлс, но се возбуди и се струполи на земја - Принцот не стигна ниту да му подаде рака (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Мора да го подготвите за вашите најблиски: Домашен леб со билки!

Васко Спасоски

Антониа Гиговска: Спокојот на Пелистер ме подготвува за нови музички дела

Слободен печат

Дознајте зошто не треба да ги фрлите семките од лимон!

Васко Спасоски

Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Слободен печат

Џеј Ло со храбра спортска комбинација максимално ги истакна своите облини! (ФОТО)

Слободен Печат

Сакаше да поразговара со принцот Чарлс, но се возбуди и се струполи на земја – Принцот не стигна ниту да му подаде рака (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убавата бисексуална Афроамериканка е новата „Batwoman“

Слободен печат

Една од најчудните туристички атракции во светот: Ѕирнете во „Катедралата на отпадот“ (ФОТО)

Слободен печат

Фасцинантна приказна украсена со долгогодишно прераскажување: Кралот Умберто и неговиот одамна изгубен „двојник“

Слободен печат

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат

Најсочното колаче чија арома ќе го намами целото семејство: Одличен десерт за летно уживање! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат