Ирина Шајк и Бредли Купер заедно на настан: повторно обединување на екс партнерите (ФОТО)

По кажаното збогум, пред осум месеци, поранешниот славен пар се реобедини. 

Бредли Купер и Ирина Шаик, се сретнаа на еден настан кој се случи после BAFTA и заедно позираа пред фото-објективот.

Откако љубовната приказна заврши, а несогласувањата се надминаа, останува срдечното пријателство.

Ова е првпат Ирина и Бредли да се појават заедно по официјалното збогување минатиот јуни. Поводот бил учеството на британската забава „Vogue and Tiffany & Co“ која се одржала во Лондон, еден од бројните пост-BAFTA настани.

Моделката (34) носела сребрен мрежаст фустан, кој не остава многу на фантазијата, додека Бредли (45) бил дотеран во беспрекорен темен костум.

Заедничката фотографија е објавена на Инстаграм од британскиот „Вог“. И за момент, фановите уживаа во најубавиот пар во Холивуд.

Прочитајте и...  Како денес изгледа момчето кое го играше синот на Рос во „Пријатели“ (ФОТО)

Прочитај повеќе

Анџелина Џоли донираше милиони за храна за децата во Америка!

Слободен Печат

Лекарот на Бен Афлек им покажа средни прсти на папараците! (ФОТО)

Слободен Печат

Почина Игор Спасов: Водителот на култната емисија е пронајден мртов во својот стан во Нов Белград!

Слободен Печат

Украден пиштолот од легендарните серијали за „Џејмс Бонд“!

Слободен Печат

Долго време ја немаше во јавноста – Ќерката на Жељко Јоксимовиќ порасна во вистинска убавица (ФОТО)

Слободен печат

Ваква фотка никој не очекуваше од неа: И Андријана Јаневска знае да биде секси! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Пинк се напи во изолација, па ја скрати косата: Пејачката се кае за својата фризура (ВИДЕО)

Слободен Печат

Неколку работи кои ќе ги сфатите дури откако ќе станете родители

Слободен печат

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА со Бисера Бендевска и нејзините предлози за книги за деца

Јасмина Кантарџиева Димков

Зошто докторите против чумата носеле чудни маски со клун?

Слободен печат

По 8 години нова песна на Боб Дилан: Песната е за убиството на Џон Кенеди и трае 17 минути! (ВИДЕО)

Слободен печат

Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон се вратија во САД! (ФОТО)

Слободен Печат