Ирина Шајк и Бела Хадид се меѓу нив: Некои од најубавите жени на светот новата година ја дочекаа во бикини (ФОТО)

Бела Хадид одлучи студениот Њујорк да го замени со Карибите.

Иако Нова година за нас е асоцијација за зима, некои сепак сакаат овој празник да го дочекаат на некое потопло место и со помалку гардероба на себе.

Ова се некои од најзгодните жени во светот кои во новата деценија зачекорија во минијатурни костими за капење.

Меган Мекејн, ја дочека 2020 година на егзотично место кое изгледа како рај на земјата.

Бела Хадид одлучи студениот Њујорк да го замени со Карибите.

View this post on Instagram

i wish you all the best best best 💙

A post shared by Bella (@bellahadid) on

Аманда Холден објави топлес-фотка од Малдивите и ги воодушеви фановите.

На Малдивите Нова година славеше и Били Фајерс.

View this post on Instagram

Happy New Year 💙✨

A post shared by Billie Shepherd (@billiefaiersofficial) on

И Ирина Шајк уживаше, но во малку поинаков амбиент.

Profimedia

View this post on Instagram

2020

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Прочитајте и...  Ирина Шајк фотографирана со новото момче: Манекенката го фати најголемиот „женкар“ (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат