Инфлуенсерка од Романија годишно заработува милиони од СВОЈОТ ЗАДНИК! (ФОТО+ВИДЕО) - Слободен печат

Инфлуенсерка од Романија годишно заработува милиони од СВОЈОТ ЗАДНИК! (ФОТО+ВИДЕО)

Андреа Абели, инфлуенсерка од Романија, е сопственична на „пообилен“ задник од кој заработува голема сума на пари.

Имено, родена е во Букурешт, а пред сегашната работа се занимавала со веб дизајн. Случајно тогаш сфатила дека со огласување на инстаграм може и добро да се заработи.

Има повеќе од 3,1 милион следбеници и вели дека се разликува од другите инфлуенсери поради својата искреност, а колку навистина е искрена можете да видите и на нејзиниот Инстаграм профил.

Таа не крие дека задникот го зголемила со хируршки зафат и токму поради својата искренос тврди дека луѓето ја следат и сакаат.

Од сите свои објави оваа девојка годишно заработува нешто помалку од две милиони евра.

Прочитајте и...  Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Домот на Пабло Ескобар: Луксузен хотел со бурно минато (ФОТО)

Слободен печат

Девојка со несекојдневна убавина го освојува модниот свет! (ФОТО)

Слободен печат

Хороскопски знаци на кои им е судена вечна љубов!

Слободен печат

Зошто луѓето патуваат? Шест причини веднаш да почнете со пакување!

Слободен печат

Стивен Кинг со тешки обвиненија: Доделувањето на Оскарите е местенка!

Слободен печат

Кинси Волански во полуголо издание му оддаде почит на Коби Брајант (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

1 + five =

Прочитај повеќе

Се оженила за актерка, а „тешка е“ 450 милиони долари. Елен Деџенерис има страшно минато!

Слободен печат

„Ме кријат ПОЛОВИНА ВЕК за да избегнат СКАНДАЛ“ – Овој човек тврди дека е ВОНБРАЧНО ДЕТЕ на принцот Чарлс и Камила Паркер (ФОТО)

Слободен печат

Ирина Шајк: Чувствував дека сум заробена во погрешно тело

Слободен печат

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Слободен печат

17 години има забрана: Цеца Ражнатовиќ непожелна на листата на ЦИА – се води како терорист! (ФОТО)

Слободен печат

Откриена содржината на емотивното писмо на принцезата Дајана: Ја претчувствувала судбината на помладиот син?

Слободен печат