Имала кошмар, а кога се разбудила сфатила дека ТОА НАВИСТИНА СЕ СЛУЧИЛО: Лекарите останале без зборови

Џена Еванс од Сан Диего сонувала дека го проголтала својот свршенички прстен, а кога се разбудила сфатила дека тоа навистина се случило.

„Сонував многу чудна ситуација со негативци, во воз. За да го зачувам прстенот го проголтав. Дури и се разбудив и мислев дека сонувам, па заспав. Утрото видов дека го нема прстенот на мојата рака“, напишала 29-годишната жена на Фејсбук.

Кога отишла на лекар прво ѝ било срам да признае што ѝ се случило. Повикале цел тим за да можат да ја слушнат неверојатната приказна.

Лекарите препорачале дека најпаметно е да се изврши ендоскопија и да се извлече прстенот од нејзиното тело.

Најпрво никој не ѝ верувал и сите кои ја чуле приказната се смееле, но кога била снимена на рентген, лекарите се шокирале кога виделе дека прстенот е навистина во нејзиниот стомак.

Прочитајте и...  После смртта на саканиот Курт Кобејн пејачката Кортни Лав потполно се промени: Дури и во шестата деценија трпи последици! (ФОТО)

„Немав идеја дека мојата приказна ќе стане вирална. Прстенот е преубав што можете да го изедете, но немојте, верувајте ми на збор“, ја завршила таа својата приказна.

So, in case you missed it, I swallowed my engagement ring in my sleep on Tuesday night. I actually remember doing it,…

Publiée par Jenna Evans sur Jeudi 12 septembre 2019

Прочитај повеќе

Две години ги избегнуваше медиумите поради уништеното лице: Познатата актерка е свесна дека претерала со операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Гореше стан на вториот кат, три храбри момчиња се искачија и го спасија старецот од сигурна смрт (ВИДЕО)

Слободен печат

Ќерката на познатата ѕвезда од „Беверли Хилс“ е вистинска убавица – Има 18 години и неодоливо потсетува на мајка и! (ФОТО)

Слободен печат

НЕ НИ ПРОБУВАЈТЕ: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

Слободен печат

Том Круз поради „Невозможна мисија“ гради „Корона-фри“ село: Луѓето на снимање ќе влегуваат преку „балони“

Слободен печат

Направете си комплетен пилинг барем еднаш неделно – Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Најплатената славна личност за 2020 – Заработила многу повеќе од Роналдо, Федерер и Меси заедно (ФОТО)

Слободен печат

Како да го проверите квалитетот на прашокот за перење кој го користите?

Слободен печат

Колку се богати жените околу Трамп? Пари од моделинг, брендови и разводи – МНОГУ! (ФОТО)

Слободен печат

Многу важни правила за среќно семејство – Внесете благосостојба и љубов во домот уште денес!

Слободен печат

Канје Вест ќе го плати школувањето на ќерката на Џорџ Флојд

Слободен печат

Не поставувајте сами дијагноза – Еден од најголемите митови за високиот притисок

Слободен печат