ИМА 22 ГОДИНИ И ПРВПАТ Е ГОЛА ПРЕД КАМЕРА: Кајли се топи во прегратки на Тревис (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ИМА 22 ГОДИНИ И ПРВПАТ Е ГОЛА ПРЕД КАМЕРА: Кајли се топи во прегратки на Тревис (ФОТО)

Иако досега позирала разголена, никогаш не била целосно гола пред очи на јавноста

Кајли Џенер, но и нејзиното цело семејство, постојано го привлекуваат, а и очигледно им годи кога го имаат вниманието на јавноста.

Таа на Инстаграм објави нова фотографија на која може да се види дека е целосно гола во прегратките на Тревис Скот. Парот најавува дека со ова започнале соработка со Плејбој.

Наводно, тие позирале за следното издание на едиторијалот, кој излегува наскоро.

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close