Им дал 100 евра за да НЕ му го поправат телефонот: Кажете ѝ на жена ми дека не може да се поправи (ФОТО)

Модерната технологија има тенденција да уништи многу бракови и врски, особено оние во кои едниот партнер прави нешто недозволено. Во мобилните телефони луѓето чуваат сè и сешто што во извесни ситуации може да се употеби и против нив.

Тоа најдобро го знае и неименуваниот маж кој бил подготвен да даде великодушен „бакшиш“ само да не му го поправат телефонот.

Нему воопшто не му се допаднала идејата за поправање на телефонот. Го оставил во сервис, заедно со „бакшишот“ и една молба.

„Ве молам кажете ѝ на жена ми дека телефонот не може да се поправи. Таа сака да ја види листата на повиците. Oвие 100 евра се за вас. Благодарам“, напишал во пораката.

🙈

Publiée par Korisno je znati sur Samedi 7 décembre 2019

Прочитајте и...  Годините не и можат ништо, таа буквално плени: Дамата со најголема насмевка и харизма во Холивуд! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Во рок од шест години проживеа за шест животи: Неверојатниот подем и пад на Жан Мишел Баскија (ФОТО/ВИДЕО)

В.Т.

Што се случува тука? Српската пејачка Милица Павловиќ го прослави роденденот, гушкајќи и бакнувајќи го Аца Лукас! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Научниците објаснија зошто мораме да носиме маски и направија нивно рангирање од најлоши до најдобри (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Повеќе не живеат во Лос Анџелес – Меган и Хари повторно се преселија во нова вила до уште попознати соседи

Слободен печат

Копија на мама: Манекенката Катарина Ивановска објави фотографија од својата ќерка Кира! (ФОТО)

Васко Спасоски

Турскиот заводник го чека првото дете со сопругата, а се шпекулира дека за време на бременоста ја изневерил со колега

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Годините не и можат ништо, таа буквално плени: Дамата со најголема насмевка и харизма во Холивуд! (ВИДЕО)

Слободен печат

Северина позира на лулашка, а со бикините сокри само тоа што мораше! (ФОТО)

Васко Спасоски

Со години се бореше со тежината: Кели Озборн ослабе речиси 40 килограми! (ФОТО)

Слободен печат

Жешката Никол Шерзингер сакаше да го покаже зајдисонцето, но погледот ќе го фокусирате на нешто друго! (ФОТО)

Васко Спасоски

Со овој раствор ќе си ги спасите растенијата кои почнале да венеат: Феноменален трик од искусни билкари!

Слободен печат

Девојката на Луис Хамилтон, бујната Викторија се соблече скроз гола! (ФОТО)

Васко Спасоски