„Игор и Анѓелка“ – нова играна серија, наскоро! Џамбазов му ја „дрпна“ партнерката на Андрија Милошевиќ (ФОТО)

Популарниот Игор Џамбазов по сè изгледа има намера да го замени Андрија од популарната српска серија „Андрија и Анѓелка“.

Тој на својот профил на Инстаграм каде е доста активен објави селфи-фотка со актерката од серијата – Анѓелка Прпиќ.

Како коментар под фотката, Џамбазов напиша – „Игор и Анѓелка, новата играна серија, наскоро…“.

Дали Игор со коментарот се шегува или навистина ќе видиме нешто такво, останува времето да покаже…

Прочитајте и...  За што се можете да го употребите шампонот за коса?

Прочитај повеќе

Виц на денот: Двајца Македонци во Австралија

Слободен печат

Сандра Африка со новата фотосесија ги израдува фановите на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат

„Ник би сакал ова да биде славење“: Вдовицата на актерот Кордеро кој почина од коронавирусот со емотивна порака

Слободен печат

Беше прогласена за најубаво девојче во светот, а денес изгледа навистина неверојатно (ФОТО)

Слободен печат

Неразбрана од општеството, била среќна кога нашла луѓе подеднакво несреќни како неа, од 29 години велела дека е вдовица, а се смета за најталентирана глумица на сите времиња

Слободен печат

Валентина Сампаио е првиот трансродов модел во угледниот „Sports Illustrated“ (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатна сцена пред Собранието во Белград: Девојки се разголиле и направиле хаос во фонтаната (ВИДЕО)

Слободен печат

Првиот возач на автомобил во светот била жена, возела 106 километри со брзина до 40 км на час

Слободен печат

Детали од дневникот на Мајкл Џексон: Стравувал дека ќе го убијат, посакувал бесмртност и 20 милиони долари неделно

Слободен печат

Овој домашен спреј против комарци неверојатно делува, а се прави само од две состојки

Слободен печат

„Ролинг Стоунс“ најавија реиздание на албумот од 1973-та, пристигнуваат и три досега необјавени песни

Слободен печат

Билките и фенг шуи: Некои ни носат среќа, други богатство, трети љубов…

Слободен печат