Игор Џамбазов со смешен коментар кога виде дека го ставиле на плакат со Цеца (ФОТО)

Популарниот Игор Џамбазов е доста активен на Инстаграм во последно време и речиси секогаш користи прилика да објави нешто што ќе ги насмее неговите обожаватели.

А, ќе ве насмее и неговата најнова фотографија која ја објавил денеска.

Станува збор за плакат по повод штипската пастрамалијада, а на кого го има токму него и српската турбо-фолк ѕвезда Цеца Ражнатовиќ.

Неговиот коментар е урнебен. Прочитајте под фотката:

Прочитајте и...  Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Принцот Хари јасно порача: Викајте ме само Хари!

Слободен печат

Најзгодната водителка на временска прогноза во светот (ФОТО)

Слободен печат

Комплетно ја засени Иванка: Меланија Трамп воодушеви во фустан вреден 1.800 долари (ФОТО)

Слободен печат

Кортни ја гаѓаше со шише Ким, а таа ѝ се пушти да ја тепа: Драма во реалното шоу на семејството Кардашијан! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кралицата Летиција докажа дека дури и деловниот стил може да биде забавен! (ФОТО)

Слободен печат

Преживеала пад од хеликоптер, се омажила 4 пати, а денес има 66 години и изгледа совршено!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

На Антарктикот снегот има крваво црвена боја, а беше измерена и највисоката температура досега! (ФОТО)

Слободен печат

Француски шмек и балкански мелос со „Ана Кап, Џијан Емин и Гудачи“

Слободен печат

Драма во семејството на Северина: Поранешниот зет ја киднапирал внуката на пејачката, но ги објавил и нејзините експлицитни фотки!

Слободен печат

Предупредување од руски астролог: Нè очекува турбулентен период, внимавајте на овие датуми!

Слободен печат

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Слободен печат

Се враќа во мода најомразениот тренд од 2000-та година! (ФОТО)

Слободен печат