Идеална сегашност, страшно минато: Продавала дрога на 16 години, а денес е милијардерка

Ако на Инстаграм ја заследите русинката Елена Перминова, ќе се запознаете со идеалниот живот што го живее. Има три прекрасни деца, бајковито секојдневие, луксузни недвижности, скапоцени автомобили и сопруг милијардер. Но минатото на Елена не било воопшто идеално.

Instagram

Kако дете живеела во Сибир во голема сиромаштија, а потоа на 16 години го напуштила семејниот дом и нашла момче со кое за кратко време западнала во големи проблеми.

Ја фатиле како продава дрога во ноќен клуб, по што завршила во затвор. Дилерот кого Елена го предала и се заканувал со смрт, а во Русија не постои заштита на сведоци, па била осудена на 6 години затвор.

Instagram

Токму тогаш започнува среќниот дел од нејзината приказна. Нејзиниот татко некако дошол до Александер Лебедев, поранешен член на КГБ и милијаредер. Лебедев тогаш како член на парламентот работел на донесување закон за заштита на сведоци.

Прочитајте и...  Најжешкиот танц на Анастасија Ражнатовиќ досега: Новопечената тетка замеша со задникот! (ВИДЕО)
Инстаграм

Неколку години подоцна, меѓу Елена и 27 години постариот милијардер се родила љубов, а оттогаш таа го нарекува нејзин ангел чувар.

Инстаграм

Елена е денес стилска икона и може да се види скоро на секоја престижна ревија.

Завршила економија во Москва, а дури и се сликала за „Плејбој“, за што многумина и замериле, иако таа повеќепати истакнала дека никогаш не се срамела од ништо.

Инстаграм

Брачниот пар Лебедеви дефинитивно е нетипичен кога станува збор за финансиите што ги поседуваат. Не сакаат да се фалат со својот луксузен живот, а најмногу сакаат да одат на семејни патувања.

Прочитај повеќе

Ѕвездата од серијата „Бубалици“ призна дека никогаш не ја гледала серијата и дека имала мали „чудни“ ритуали

Слободен печат

Двејн Џонсон му се обрати на Доналд Трамп: Каде се наоѓаш, каде е нашиот лидер да пружи рака на скршената држава? (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Мета – американскиот милијардер: Оваа „дипфејк” снимка го преплави интернетот во Русија (ВИДЕО)

Слободен печат

Тупурковски: Есма сакаше да ни ја препише куќата (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Принцот Чарлс: Се извлеков, имав голема среќа

Слободен печат

Најжешкиот танц на Анастасија Ражнатовиќ досега: Новопечената тетка замеша со задникот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ѕвездата од серијата „Пријатели“ ја загуби битката со ракот – Почина во домот на најдобрата пријателка

Слободен печат

Беквалац го одржа првиот настап по пандемијата: На публиката и приреди ноќ за паметење! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Сара Џесика Паркер заврши на суд – Нејзината работничка ја обвини дека е лоша газдарица!

Слободен печат

Дани Димитровска е вистински доказ дека годините се само бројка: Погледнете колку полни денес! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кајли Миног повеќе заработува од продажба на производи отколку од пеење: На патот и стои само – Кајли!

Слободен печат

Четири успешни приказни со пораки за безбедност на работното место – Заштитата е на прво место! (ВИДЕО)

Васко Спасоски