15 C
Скопје

ВИДЕО: И во Радовиш има како скопските „фраери“, што се возат со кола на плоштад

Откако неодамна се појавија видео-снимки од луѓе што возат автомобили низ скопскиот плоштад, нов случај овојпат надвор од главниот град.

Радовишанец по примерот на скопјани,објави видео на Тикток како влегува на плоштадот со своето БМВ.

 

Прочитајте и...  ВИДЕО | Одбраната тврди: Камчев беше киднапиран, одлуката за притвор е нелегална и нелегитимна

Поврзани вести

Џафери им го честита почетокот на Рамазан на припадниците на исламската вероисповед

Слободен печат

Филипче: Цените за лекување на коронавирус во приватните клиники предлагаме да се движат од 40.000 до 305.000 денари

Слободен печат

Радев ја закажа првата седница на новоизбраниот бугарски Парламент за 15 април

Слободен печат

ВИДЕО | Дисоска: Жените претприемачи треба да добијат помош од владата затоа што се најдоа под поголем удар на пандемијата

Александра Бубевска

ВИДЕО | Ременски: Имаме системски скандал – институционализирани форми на организиран криминал и злоупотреба на биометриските податоци

Слободен печат

Ивент индустрија: Не сме државен непријател, туку компании кои се најмалку поддржани

Слободен печат

Остави Коментар